Květen 2016

Jezero Wooperů

18. května 2016 v 16:45
Tady je jezero Wooperů. Můžete tu na ně narazit skoro pořád a někdy můžete narazit i na shinyho. V horkém létě si tu můžete zaplavat, v chladné zimě si tu můžete zabruslit, pokud hladina zamrzne. Nachází se na severu Butterfreeového lesa. Když je Wooperům krásně, zpívají si tady písničku, která je pěkná a můžete si zazpívat s němi. Nachází se tu i jiní pokémoni, ale nejvíce je tu Wooperů a Quagsirů. Můžete tu najít i takzvané podvodní jeskyně, kde můžete získat vzácné předměty, jelikož si je tam nějací pokémoni ukrývají. Pro vodní pokémony je tohle ráj. Na konci jezera se nachází Stunfisčí řeka. Můžete tu najít různé poklady. Uprostřed je velká podvodní jeskyně, která je snad nekonečná.

Můžete narazit na:

Velká podvodní jeskyně
Je to ta největší z největších podvodních jeskyň v jezeru Wooperů. Když tu budete, uslyšíte krásné bublání jezírka a také tu jsou někdy vodní krystaly ze kterých se dá utesat vodní kámen. Pokémoni sem skrývají své předměty, můžete se je pokusit najít.

Les Butterfreeyů

17. května 2016 v 19:08
Výsledek obrázku pro Butterfree forest
Zde je les Butterfreeyů. Jak jde z názvu poznat, vyskytuje se tu hodně Butterfreeyů, ale také Metapodů a Caterpie. Můžete tu také nalézt spousta jiných pokémonů. Rostou tady stromy, ale také berry. Nachází se tady i malé jeskyňky, ale i tak se tam dá skrýt. Je tu velké chladno a vlhko, také je tu tma, ale když opravdu svítí Slunce, tak to tu vypadá krásně. Můžete se skrýt na stromech, ale také v stromech, nebo tu můžete vyhrabat noru. Dá se tu sice na Butterfreeyech expit, ale někteří Butterfreeyové jsou silní a mohou vás porazit. Je zde Moss stone, který vyvíjí Eevee v Leafona.

Můžete narazit na:

Medový strom
Na medový strom trenéři chodí natírat slaďoučký med, ano je moc sladký, ale trenéři ho tam natírají, aby nalákali pokémony. Ale pokud si myslíš, že to zvládneš, běž za svým sladkým snem medem :)

Berry strom
Berry strom stojí na nejvyšším bodě v lese, budete si proto muset vylézt kopec. Berry na něm rostou ale opravdu sladké a chutné a tak ten výlez za to stojí. Ovšem, ve stromě jsou nebezpeční Beedrilové, takže budete muset být potichu.

Výsledek obrázku pro moss rock pokemon
Moss stone
Tohle je Moss stone. Pokud si Eevee a máš ráda travní typy, doporučuji ! Pokud v blízkosti tohoto kamene získáte jeden lvl, vyvinete se v Leafona.

O hře

16. května 2016 v 19:37
Tohle je text rpg hra, což znamená, že si vytvoříte postavu a za tu hrajete a text znamené, že to budete psát. V téhle hře hrajete za pokémona, který žije svůj vlastní život. Budete milovník bobulí, a nebo si radši pochunáte na čerstvě ulovené Caterpie ? A teď to nejlepší na konec, můžete být i Fakemon, což znamená vymyšlený pokémon, ale to až v registraci. Postavíte si bunkr, a nebo si najděte vychlazenou jeskyni. Toto je jenom krátké shrnutí, zbytek doplním později.

Pravidla

16. května 2016 v 19:15
Jako každá hra, i tahle hra má své pravidla. Ovšem, budu se vám snažit dát tu největší volnost :)
1. Nenadávejte na sebe, ale ve hře nějaký věci můžete, ale taky ne moc sprosté
2. Když jsi malá Chikorita, těžko se naučíš Hyperpaprsek, takže, když máš na začátku levl pět, můžeš se naučit maximálně útok na levlu 10, ale bude to náročné
3. Nikdo není dokonalý, takže v povaze nepiš, že je dokonalá a že je neomylná, je rychlá a také silná, i na špatné povaze se dá hodně zasmát :)
4. Postav můžeš mít kolik chceš, ale zvládej je !
5. Ukaž se aspoň 2x za týden a když tu nebudeš, uzavři hru (prostě napiš třeba Fio - Snivy, Povídal si s Caterpie, ale najednou dostal hlad "Hele, já jdu hledat jídlo a potom si asi zdřimnu, takže mě nečekej brzo" pověděl a odešel /Hm.. snad najdu něco dobrého.
6. Nějak odlišuj přímou řeč a normální větu, můžeš odlišovat i mysl, přece jenom je lepši:
Fio - Snivy, Spatřil Pikachua, jak si vyskakuje na Caterpie "Nech toho !" řekl a rozběhl se proti němu /to je ale blbec/.
Než:
Fio - Snivy, Spatřil Pikachua, jak si vyskakuje na Cateripie nech toho ! řekl a rozběhl si proti němu to je ale blbec.
7. Dodržuj gramatiku, každý se sice splete, ale lépe se to potom čte a navíc, když napíšeš:
Bil u lesa, tak si někdo může představit, že tam někoho mlátil.
8. Pokémoni nejsou stroje ! Když budete až často trénovat, nebudete moct a budete si muset odpočinout.
9. Pravidla mohou přibývat !
10. Nemusím s váma hrát jenom já. Můžete hrát mezi sebou :)

To je vše, když tak doplním :)

Hráči

16. května 2016 v 18:17
Tady je seznam členů, co dodat ?

Hráči:
Nápady

16. května 2016 v 17:44
Máš nápad ? Ale hlavně si neubli.... dělám si sradnu. Piš sem své nápady a když se mi bude líbit splním ho. Můžeš také dostat nějakou tu odměnu a tak rychle piš ať ti to nikdo neukradne. Otázky zde zviditelním.

Nápady:

---

Vzpomínková místnost

16. května 2016 v 17:32
Tady budou napsané okamžiky, které se nesmí jen tak zapomenout.

ZALOŽENÍ BLOGU
15.5.2016

ROZJEZD BLOGU
22.8.2016

OTEVŘENÁ REGISTRACE
30.8.2016

Dotazy

16. května 2016 v 17:16
Máš dotaz, nebo ti něco není jasné ? Zeptej se a já ti odpovím. Dotazy se tu budou zobrazovat. Hm... zeptej se a na nic nečekej ! :)

Dotazy:

Mám čekat ? - Na nic nečekej !
( :D) Je možnost registrovat se jako shiny/alola pokémon? .o - Prostě za druh napíšeš shiny nebo Alola :)