Komentáře

1 Rev Rev | 11. července 2017 v 18:39 | Reagovat

Rev
Kluk
rockruff
Nic si nevspomíná ale ví że se narodil na kamenné hoře potom spadl a stratil se.
Povaha:Dětinský rád si hraje ale nerad se předvádí ale zase rád bojuje všeho se bojí. Pomalu se učí ale síla je nadprůměrná. Nikomu nedůvěřuje.
https://www.google.cz/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fvignette2.wikia.nocookie.net%2Fpokemon%2Fimages%2F0%2F07%2FRockruff_concept_1.JPG%2Frevision%2Flatest%3Fcb%3D20160704032907&imgrefurl=http%3A%2F%2Fpokemon.wikia.com%2Fwiki%2FRockruff&docid=SDDSCtAqIttpyM&tbnid=Ni_-7IcUW4gVXM%3A&vet=10ahUKEwifsujM04HVAhWGvRoKHfnNCGAQMwg0KAIwAg..i&w=458&h=548&bih=503&biw=360&q=rockruff&ved=0ahUKEwifsujM04HVAhWGvRoKHfnNCGAQMwg0KAIwAg&iact=mrc&uact=8
.......

2 Melounek Melounek | 11. července 2017 v 19:07 | Reagovat

1. Melounek
2. Kluk
3. Caterpie (travní)
4. Melounek je neobětavý, stydlivý, bojácný a nesoběstačný. Nesnáší, když mu říkají Melo nebo Meloun. Naopak je optimistický, přátelský a převelice inteligentní
5. Narodil se dvou butterfreeům. Všechno probíhalo tak, jak mělo. Měl svého kamaráda Wurmpla, se kterým si pořád hrál. Jednou se však nad lesem proletěl legendární pokémon Moltres a zapálil ho. Propukla panika, všichni pokémoni se pokoušeli o útěk. Melounek marně hledal někoho koho by znal. Nakonec úspěšně utekl z lesa, ale utrpěl velký šok, takže si na nic nepamatoval, na svoje rodiče na své kamarády, na les, prostě na nic.
6. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS7VH_ADB5fo390AMGoxX88haxepfpix6XtBtMpn2n9Z2GCaj9f
7. Kvůli již zmíněnému šoku, někdy zapomíná, co dělal, zapomíná na ty co potkal a spousta dalších. Také se mu tím extrémně zpomalila evoluce. A jinak úplně miluje zelenou, proto mám radši travní pokémony.

3 the-pokemon-world the-pokemon-world | 12. července 2017 v 11:28 | Reagovat

[2]: není náhodou Caterpie hmyzí a nebo je to tak že jsi zvláštní ?
Promiň jestli jsem to nepochopila

4 Melounek Melounek | 12. července 2017 v 11:31 | Reagovat

Joo, promíň, hmyzí. Nevím proč, ale často si to pletu.
HMYZÍ XD

5 the-pokemon-world the-pokemon-world | 12. července 2017 v 12:17 | Reagovat

[1]: pošli mi prosím obrázek znovu, nezobrazuje se mi. Jinak, děkuji že ses přidal :)

[4]: Nevadí, děkuji že ses přidal.

6 Rev Rev | 12. července 2017 v 13:06 | Reagovat

http://vignette2.wikia.nocookie.net/pokemon/images/0/07/Rockruff_concept_1.JPG/revision/latest?cb=20160704032907

7 Bluemi Bluemi | 12. července 2017 v 15:12 | Reagovat

Bluemi
Dievča
Eevee
Bluemi je tá najdrsnejšia Eevee aká kedy mohla byť, preto nemá moc kamarátov ale jej je to jedno, radšej by stratila všetkých svojich kamarátov aby ukázala ako je drsná.
Od mala bola Eevee tá najslušnejšia Eevee aká kedy existovala, keď sa s niekim stretla hneď s ňou bol kamarát, nikdy nestretla svojich rodičov. narodila sa z vajíčka ktoré sa zakotúľalo ku smečke Mightyen, chceli z nej urobiť jednú z nich ale nepodarilo sa to, nakoniec ju vyhnali a začala sa starať sama o seba, a teraz je taká aká je.
http://pm1.narvii.com/5705/0ed742ad3ffeff3a7057ec66ae839dd21582a838_hq.jpg
Nosí na sebe oblečenie ktoré našla pri jednom obchode pre pokémonov

8 Black Star Black Star | 14. července 2017 v 13:57 | Reagovat

1. Black Star
2. Holka
3. Houndour
4. Black Star je jedním slovem nejzlejší. To proto, že vám tak nejspíše bude připadat. Vždycky byla sama, neměla přátele. Neví, jak se k přátelům chovat. Opravdu je zlá, krutá, chladná, někdy výbušná, velká lhářka, skvěle ignoruje okolí... Také ale má světlou stránku. Ta se dá jednoduše popsat: Smečka. Složitěji bych jí popsala takto: Pro smečku udělá cokoliv, klidně za ni i padne. Smečku chrání a ráda by jí vedla. Ale ne, jako krutá Alfa, ale jako Alfa, které jde jen o dobro smečky. Ano, cizí smečky mohou mít názor takový, že vede zlou smečku, je zlá Alfa, ale ona vede smečku tak, aby vyhostili všechny ostatní smečky z jejich území. V cizích smečkách vidí konkurenci, nepřátele. Jejím snem je založit silnou smečku. A také se vyvinout.

9 Black Star Black Star | 14. července 2017 v 14:18 | Reagovat

[8]: omlouvám se, omylem jsem to odeslala.
Pokračování

5. Její rodiče jsou houndoomové, ale to Black Star neví. Ještě, když byla vajíčko obrovská bouře znenožnila jejím rodičům, dostat se k ní včas. Staraptor jí chytil a odnesl do hnízda jako krmení pro mláďata, co se brzy narodí. Black Star se však vylíhla dřív a v době, kdy tam Staraptor nebyl. Black Star začala volat. Byla sama a začínala mít hlad. Uslyšeli ji její rodiče, kteří ji hledali. Black Star skočila za nima. Oni ji vzali a pár dní se o ni starali. Black Star vychovávali jako tu nejhodnější Houndour, ale žili ve smečce. Velmi brzy jí začali nechávat s ostatními malými houndoury pod dozorem Omegy Dry. Ani Omega, ani mláďata ji neměli rádi, a když jí ostatní mláďata řekli, že je jen přítěž a nikdo NIKDO ji nemá rád, tajně utekla. A od té doby byla pořád jen sama a táhla jen sama za sebe. Nenašla si jediného kamaráda...

Příchod:
Jen tak ve zkratce, dostala se sem při jedné obrovské bouři na kmeni spadlého stromu. Na moři strávila celou obrovskou bouři a ještě několik dalších dní. Byla hladová, vyčerpaná a měla žízeň. Když uviděla pevninu, byla štěstím bez sebe. Posledních pár metrů doplavala a potom vyčerpaná padla na zem, kde usnula...

6. Jsem na mobilu, dodám později
7.
Touží po smečce Houndoomů(a houndourů)
Její rodiče jsou hodní, ale ona je zlá.
Její rodiče byli kappy
I přes to, že si to sama nemůže přiznat, nějakého partnera by chtěla.

10 Black Star Black Star | 14. července 2017 v 18:06 | Reagovat

A ještě jedna zajímavost:
Rodiče znala, sem tam, když hodně chce se jí vybaví obraz, který je v mlze, v závoji... jak chcete. Vybaví se ji však sotva poznatelný obraz připomínající Houndoura nebo Houndooma. Nepamatuje si je, protože s ní netrávili moc času.

11 Skugga Skugga | 15. července 2017 v 0:19 | Reagovat

1) Skugga
2) Samice
3) Froakie (vodní)
4) I když je samice je milá přívětivá a srdce má na správném místě, takříkajíc  má "zlaté" srdce.  Vždy by pomohla slabším když jim někdo ubližuje, nemá totiž ráda šikanu  takže  když někde někdo někoho šikanuje půjde tomu slabšímu  pomoc i kdyby to znamenalo že i ona dostane po hubičce.  Dále není zrovna komutativní takže se  spíše schovává ve stínech. Což se dostáváme k jejímu životnímu snu. Už od malička obdivovala život ninjů a tak se rozhodla, že se také vydá na svou cestu ninji. Nyní svůj život věnuje pilným tréninkům, aby vyrovnala své vnitřní já. Chce se vyvinout až do greninji...
5) Jakožto jeden ze startovních pokémonů měla být společně s Chespinem a Fennekinem v laboratoři kde měli čekat na nové trenéry. Ale tohle ji nelákalo, viděla už pár trenérů a nějak se jí opravdu nelíbila představa že by musela někoho takového poslouchat. Když se poprvé pokusila utéct nepovedlo se jí, ostatní pokémoni ji chytli, Skugga to však následující  noc zkusila znova a to už se jí utéct podařilo. Takže nyní?  Zkoumá svět
6)  http://www.drawcentral.com/wp-content/uploads/2014/06/froakie-01.jpg
7) ----

12 Black Star Black Star | 24. července 2017 v 13:58 | Reagovat

Dodávám obrázek:
https://i.ytimg.com/vi/_v6LUOZfwn4/hqdefault.jpg

13 Rinka Rinka | 24. července 2017 v 19:17 | Reagovat

1) Rinka
2) Samička
3) Buneary
4) Sice se může zdát naprosto roztomilá, lehkomyslná naivka, která si prostě rázuje cestu lesem jen tak z radosti, ale budete možná překvapeni omylem. Rinka je určitě není leda jakým prostým zajdou.
Je taková sama o sobě soutěživá, egoistická a odvážná zaječice, která se nebojí někomu otřít bláto o ksicht. Nemá vůbec strach z nějakých namydlených frajírků a obávaných hlupáčků, kteří si až moc vyskakují.
Avšak toto vše zdaleka na její osobnosti není všechno. Zbožňuje dobrodružství a nebojí se cestovat osamotě. Může být vůči některým přátelská, laskavá, a dokonce i milá! Teda, pokud ji budete opětovat stejnou přátelskost, tak určitě očekávejte Rinku jako přítelkyni v dobrém i ve zlém.
5) Rinka nemá obzvláště nijak zajímavého příběhu, ale když tak moc chcete, tak vám ho povyprávím. Bylo nebylo, teda špatně, tohle nebyla pohádka o princeznách zajatých drakem a princích osvobozujíc jejich pravou lásku.
Tato povídka je o malé zaječici nebo spíše vajíčku? Ano, vajíčko, takové které najdeme v norách. V teplých a útulných norách, kde prosvítal paprsek slunce a ohříval tuto rodinku den co den. Ale přeskočme to. Po nějakém tom měsíci se vylíhli rozkošná mláďata a jedno z nich byla tadle Rinka. Už od prvních dnů bývala sama o sobě taková rebelka. Hodně krát se toulala daleko od jejich rodného úkrytu, objevovala svět svýma vykulenýma očima. Samozřejmě tu hrozilo nebezpečí, ale to ji nikdy nezastrašilo! Avšak jednou se zatoulala až příliš daleko a už se domů nevrátila.
Vydala se totiž na dalekou cestu, která nemohla být zastavena ničím, možná tak únavou, ale jinak vše šlo podle jejích představ. Za sebou zanechala toho tolik, ale nelitovala. Rinka se cítila konečně svobodná, ale stále ji tu něco scházelo, něco co ji mohlo doplnit. Ale co to mohlo býti?
6) https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/74/1a/7a/741a7aabaeb8f660adbb993de36a1bca--pokemon-images-pokemon-fan.jpg
7)

14 Trîw Trîw | 11. listopadu 2017 v 12:57 | Reagovat

Registrace:

1) Trîv
2) Holka
3) Noibat
4) Temná, agresivní, jejím největším cílem je se vyvinout. Přátelství navazuje jen výjimečně, ale je věrný přítel.
5) Trîv měla potyčku s trenérem, byla to dívka jménem Trish. Cestovala sní, bez pokébalu. Trish měla ještě jednoho pokemona, pikachu. Byl to Trîvin nejlepší kamarád. Jenže jednoho dne, když Trish pronásledovala divokého bulbasaura, se jí sklouzla noha a ona upadla, tvrdě narazila zády o zem. Museli ji odvést do nemocnice a od té oby Trîv Trish neviděla. Přísahala ale, že ji najde. Od té doby je divoká.
6)https://static.zerochan.net/Noibat.full.1611460.jpg
7) ---

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.