Červenec 2017

Ostrov Saloha

27. července 2017 v 17:05
Výsledek obrázku pro pokemon island
Tohle je ostrov Saloha. Zde se nachází malá vesnička lidí. Nebojte se, tihle lidé vám pomohou a nechytí vás. Můžete se tady porozhlédnout. Zde se nachází hodně věcí, takže je sem můžete jít hledat. Hledat sem ovšem můžete jenom jednou za týden, ale jestli tu chcete jenom jen tak být, tak si tady klidně buďte. Přejeme vám hodně štěstí při hledání. Také tady jsou Alola verze pokémonů a je tu víc shiny pokémonů.

Rinka

27. července 2017 v 16:15
|Buneary|Samice|Normální|

ODLIŠNOST: --

POVAHA:
Sice se může zdát naprosto roztomilá, lehkomyslná naivka, která si prostě rázuje cestu lesem jen tak z radosti, ale budete možná překvapeni omylem. Rinka je určitě není leda jakým prostým zajdou.
Je taková sama o sobě soutěživá, egoistická a odvážná zaječice, která se nebojí někomu otřít bláto o ksicht. Nemá vůbec strach z nějakých namydlených frajírků a obávaných hlupáčků, kteří si až moc vyskakují.
Avšak toto vše zdaleka na její osobnosti není všechno. Zbožňuje dobrodružství a nebojí se cestovat osamotě. Může být vůči některým přátelská, laskavá, a dokonce i milá! Teda, pokud ji budete opětovat stejnou přátelskost, tak určitě očekávejte Rinku jako přítelkyni v dobrém i ve zlém.


MINULOST:
Rinka nemá obzvláště nijak zajímavého příběhu, ale když tak moc chcete, tak vám ho povyprávím. Bylo nebylo, teda špatně, tohle nebyla pohádka o princeznách zajatých drakem a princích osvobozujíc jejich pravou lásku.
Tato povídka je o malé zaječici nebo spíše vajíčku? Ano, vajíčko, takové které najdeme v norách. V teplých a útulných norách, kde prosvítal paprsek slunce a ohříval tuto rodinku den co den. Ale přeskočme to. Po nějakém tom měsíci se vylíhli rozkošná mláďata a jedno z nich byla tadle Rinka. Už od prvních dnů bývala sama o sobě taková rebelka. Hodně krát se toulala daleko od jejich rodného úkrytu, objevovala svět svýma vykulenýma očima. Samozřejmě tu hrozilo nebezpečí, ale to ji nikdy nezastrašilo! Avšak jednou se zatoulala až příliš daleko a už se domů nevrátila.
Vydala se totiž na dalekou cestu, která nemohla být zastavena ničím, možná tak únavou, ale jinak vše šlo podle jejích představ. Za sebou zanechala toho tolik, ale nelitovala. Rinka se cítila konečně svobodná, ale stále ji tu něco scházelo, něco co ji mohlo doplnit. Ale co to mohlo býti?


LVL: 7

ÚTOKY:
Pound
electric Defense Curl
electric Endure

VĚCI:
Related image50PK

EVOLUCE:
pikachu_shuffle -- Vysoké přátelství -->

Tréninkové pole

23. července 2017 v 11:41
Výsledek obrázku pro Anime forest
Tady je tréninkové pole. Je to spoustu lesů, zbořených stromů. Zde si Pokémoni totiž procvičují útoky a nebo se je i učí.

Trénink

1) VAŠE JMÉNO
2) CO DĚLÁTE
3) PRŮBĚH

Golden

23. července 2017 v 11:29
|Minccino|Samice|Normální|
ODLIŠNOST: Je hodně malá, rychlá a obratná. Má světlejší srst a nosí s sebou modrou šálu, ovázanou kolem krku. Těžce se chytá. Říkají jí "The Non-Catchable" Přeloženě "Nechytitelná". (Normálně Minccino měří okolo 40 cm, ona měří jenom 20 cm)

POVAHA:
Je plná života a radosti. Chce každému pomáhat, i když by se měla obětovat. Má smysl pro spravedlnost a chce nastolit v pokémoním světě mír. Je občas nešikovná a dokáže udělat pořádný problém. Pochopila, jak funguje Pokéball, takže ví, jak z něho lehce utéct. Za žádnou cenu se nenechá chytit, protože si chce užívat volnosti. Občas si hraje se šálou nebo ocáskem. Je hrozně rychlá a přeje si být nejrychlejší Pokémon pod slunce. Svou šálu si hlídá a střeží ji jako Cubon svou kost.

MINULOST:
Jednoho dne se narodila do malé rodinky Cinccinů. Měla jedno dvojče jménem Silver. Byla vždy přehlížená, protože je hrozně malá. Moc síly nepobrala, ale rychlosti až až. I když všem ukazovala svoji rychlost, tak si jí nikdo nevšímal. Jenom její sestra se dívala a byla s ní. Jednoho dne si Silver chytil jeden trenér. Golden byla smutná a naštvaná. Vyzvala trenéra a jeho Snivyho. Souboj vyhrála a Silver jí fandila. Silver potaji ukradla trenérovi modrou šálu a dala ji Golden "I když budu v Pokéballu, i když budu na druhé straně světa, tak budu vždy s tebou." Dořekla a trenér s ní odešel. Jeji rodina byla na Golden naštvaná, že nedokázála Silver ubránit a když jednou spala, odnesli ji daleko. Pak se Golden probudila a nic si nepamatovala. Teď cestuje po světě. Její cíle jsou jasné: Stát se nejrychlejším Pokémonem pod sluncem a najít svou sestru Silver...

LVL: 5

ÚTOKY:
Pound
electric Growl

VĚCI:
Related image50PK

EVOLUCE:
pikachu_shuffle -- Shiny stone -->

Skugga

23. července 2017 v 9:24
|Froakie|Samice|Vodní|

ODLIŠNOST: --


POVAHA:
I když je samice je milá přívětivá a srdce má na správném místě, takříkajíc má "zlaté" srdce. Vždy by pomohla slabším když jim někdo ubližuje, nemá totiž ráda šikanu takže když někde někdo někoho šikanuje půjde tomu slabšímu pomoc i kdyby to znamenalo že i ona dostane po hubičce. Dále není zrovna komutativní takže se spíše schovává ve stínech. Což se dostáváme k jejímu životnímu snu. Už od malička obdivovala život ninjů a tak se rozhodla, že se také vydá na svou cestu ninji. Nyní svůj život věnuje pilným tréninkům, aby vyrovnala své vnitřní já. Chce se vyvinout až do greninji...

MINULOST:
Jakožto jeden ze startovních pokémonů měla být společně s Chespinem a Fennekinem v laboratoři kde měli čekat na nové trenéry. Ale tohle ji nelákalo, viděla už pár trenérů a nějak se jí opravdu nelíbila představa že by musela někoho takového poslouchat. Když se poprvé pokusila utéct nepovedlo se jí, ostatní pokémoni ji chytli, Skugga to však následující noc zkusila znova a to už se jí utéct podařilo. Takže nyní? Zkoumá svět

LVL: 11

ÚTOKY:
Pound
electric Growl
electric Quick Attack

VĚCI:
Related image50PK

EVOLUCE:
pikachu_shuffle -- lvl. 16 --> raichu_shuffle -- lvl. 36 -->

Black Star

23. července 2017 v 9:12
|Houndour|Samice|Temný/Ohnivý|

ODLIŠNOST: Touží po smečce Houndoomů(a houndourů). Její rodiče jsou hodní, ale ona je zlá. Její rodiče byli kappy. I přes to, že si to sama nemůže přiznat, nějakého partnera by chtěla. Rodiče znala, sem tam, když hodně chce se jí vybaví obraz, který je v mlze, v závoji... jak chcete. Vybaví se ji však sotva poznatelný obraz připomínající Houndoura nebo Houndooma. Nepamatuje si je, protože s ní netrávili moc času.

POVAHA:
Black Star je jedním slovem nejzlejší. To proto, že vám tak nejspíše bude připadat. Vždycky byla sama, neměla přátele. Neví, jak se k přátelům chovat. Opravdu je zlá, krutá, chladná, někdy výbušná, velká lhářka, skvěle ignoruje okolí... Také ale má světlou stránku. Ta se dá jednoduše popsat: Smečka. Složitěji bych jí popsala takto: Pro smečku udělá cokoliv, klidně za ni i padne. Smečku chrání a ráda by jí vedla. Ale ne, jako krutá Alfa, ale jako Alfa, které jde jen o dobro smečky. Ano, cizí smečky mohou mít názor takový, že vede zlou smečku, je zlá Alfa, ale ona vede smečku tak, aby vyhostili všechny ostatní smečky z jejich území. V cizích smečkách vidí konkurenci, nepřátele. Jejím snem je založit silnou smečku. A také se vyvinout.

MINULOST:
Její rodiče jsou houndoomové, ale to Black Star neví. Ještě, když byla vajíčko obrovská bouře znenožnila jejím rodičům, dostat se k ní včas. Staraptor jí chytil a odnesl do hnízda jako krmení pro mláďata, co se brzy narodí. Black Star se však vylíhla dřív a v době, kdy tam Staraptor nebyl. Black Star začala volat. Byla sama a začínala mít hlad. Uslyšeli ji její rodiče, kteří ji hledali. Black Star skočila za nima. Oni ji vzali a pár dní se o ni starali. Black Star vychovávali jako tu nejhodnější Houndour, ale žili ve smečce. Velmi brzy jí začali nechávat s ostatními malými houndoury pod dozorem Omegy Dry. Ani Omega, ani mláďata ji neměli rádi, a když jí ostatní mláďata řekli, že je jen přítěž a nikdo NIKDO ji nemá rád, tajně utekla. A od té doby byla pořád jen sama a táhla jen sama za sebe. Nenašla si jediného kamaráda...
Příchod: Jen tak ve zkratce, dostala se sem při jedné obrovské bouři na kmeni spadlého stromu. Na moři strávila celou obrovskou bouři a ještě několik dalších dní. Byla hladová, vyčerpaná a měla žízeň. Když uviděla pevninu, byla štěstím bez sebe. Posledních pár metrů doplavala a potom vyčerpaná padla na zem, kde usnula...

LVL: 6

ÚTOKY:
Leer
electric Ember

VĚCI:
Related image50PK

EVOLUCE:
pikachu_shuffle -- lvl. 24 --> raichu_shuffle

Domy

13. července 2017 v 20:18
Každý Pokémon má své místo, kde bydlet. Ať už to jsou hnízda, nory, jeskyně a nebo ručně vyrobená obydlí. Až si někde RP postavíte dům, napište sem a já vás napíšu na seznam.

1) VAŠE JMÉNO
2) KDE MÁTE DŮM (LES BUTTERFREEYŮ ATD...)
3) OBRÁZEK (JAK VYPADÁ)

Seznam domů:

--

Bluemi

12. července 2017 v 15:44
|Eevee|Samice|Normální|

ODLIŠNOST: Nosí na sebe oblečenie ktoré našla pri jednom obchode pre pokémonov

POVAHA:
Bluemi je tá najdrsnejšia Eevee aká kedy mohla byť, preto nemá moc kamarátov ale jej je to jedno, radšej by stratila všetkých svojich kamarátov aby ukázala ako je drsná.

MINULOST:
Od mala bola Eevee tá najslušnejšia Eevee aká kedy existovala, keď sa s niekim stretla hneď s ňou bol kamarát, nikdy nestretla svojich rodičov. narodila sa z vajíčka ktoré sa zakotúľalo ku smečke Mightyen, chceli z nej urobiť jednú z nich ale nepodarilo sa to, nakoniec ju vyhnali a začala sa starať sama o seba, a teraz je taká aká je.

LVL: 5

ÚTOKY:
Tackle
electric Helping hand

VĚCI:
Related image50PK

EVOLUCE:

pikachu_shuffle -- Vodní kámen --> raichu_shuffle
pikachu_shuffle -- Bleskový kámen --> raichu_shuffle
pikachu_shuffle -- Ohnivý kámen --> raichu_shuffle
pikachu_shuffle -- Vysoké přátelství ve dne --> pikachu_shuffle
pikachu_shuffle -- Vysoké přátelství v noci --> pikachu_shuffle
pikachu_shuffle -- Lvl up blízko Moss stone --> pikachu_shuffle
pikachu_shuffle -- Lvl up blízko Ice rock --> pikachu_shuffle
pikachu_shuffle -- Naučení se vílího útoku --> pikachu_shuffle

Rev

12. července 2017 v 14:04
|Rockruff|Samec|Kamenný|

ODLIŠNOST: --

POVAHA:
Dětinský rád si hraje ale nerad se předvádí ale zase rád bojuje všeho se bojí. Pomalu se učí ale síla je nadprůměrná. Nikomu nedůvěřuje.

MINULOST:
Nic si nevzpomíná ale ví, že se narodil na kamenné hoře potom spadl a ztratil se.

LVL: 5

ÚTOKY:
Tackle
electric Leer

VĚC:
Related image50PK

EVOLUCE:
-- lvl. 25 ve dne -->
-- lvl. 25 v noci -->

Melounek

12. července 2017 v 14:03
|Caterpie|Samec|Hmyzí|

ODLIŠNOST: Kvůli již zmíněnému šoku, někdy zapomíná, co dělal, zapomíná na ty co potkal a spousta dalších. Také se mu tím extrémně zpomalila evoluce. A jinak úplně miluje zelenou, proto mám radši travní pokémony.

POVAHA:
Melounek je neobětavý, stydlivý, bojácný a nesoběstačný. Nesnáší, když mu říkají Melo nebo Meloun. Naopak je optimistický, přátelský a převelice inteligentní

MINULOST:
Narodil se dvou butterfreeům. Všechno probíhalo tak, jak mělo. Měl svého kamaráda Wurmpla, se kterým si pořád hrál. Jednou se však nad lesem proletěl legendární pokémon Moltres a zapálil ho. Propukla panika, všichni pokémoni se pokoušeli o útěk. Melounek marně hledal někoho koho by znal. Nakonec úspěšně utekl z lesa, ale utrpěl velký šok, takže si na nic nepamatoval, na svoje rodiče na své kamarády, na les, prostě na nic.

LVL: 5

ÚTOKY:
Tackle
electric String shot

VĚCI:
Related image50PK

EVOLUCE:
-- lvl 7 --> -- lvl 10 -->