Golden

23. července 2017 v 11:29
|Minccino|Samice|Normální|
ODLIŠNOST: Je hodně malá, rychlá a obratná. Má světlejší srst a nosí s sebou modrou šálu, ovázanou kolem krku. Těžce se chytá. Říkají jí "The Non-Catchable" Přeloženě "Nechytitelná". (Normálně Minccino měří okolo 40 cm, ona měří jenom 20 cm)

POVAHA:
Je plná života a radosti. Chce každému pomáhat, i když by se měla obětovat. Má smysl pro spravedlnost a chce nastolit v pokémoním světě mír. Je občas nešikovná a dokáže udělat pořádný problém. Pochopila, jak funguje Pokéball, takže ví, jak z něho lehce utéct. Za žádnou cenu se nenechá chytit, protože si chce užívat volnosti. Občas si hraje se šálou nebo ocáskem. Je hrozně rychlá a přeje si být nejrychlejší Pokémon pod slunce. Svou šálu si hlídá a střeží ji jako Cubon svou kost.

MINULOST:
Jednoho dne se narodila do malé rodinky Cinccinů. Měla jedno dvojče jménem Silver. Byla vždy přehlížená, protože je hrozně malá. Moc síly nepobrala, ale rychlosti až až. I když všem ukazovala svoji rychlost, tak si jí nikdo nevšímal. Jenom její sestra se dívala a byla s ní. Jednoho dne si Silver chytil jeden trenér. Golden byla smutná a naštvaná. Vyzvala trenéra a jeho Snivyho. Souboj vyhrála a Silver jí fandila. Silver potaji ukradla trenérovi modrou šálu a dala ji Golden "I když budu v Pokéballu, i když budu na druhé straně světa, tak budu vždy s tebou." Dořekla a trenér s ní odešel. Jeji rodina byla na Golden naštvaná, že nedokázála Silver ubránit a když jednou spala, odnesli ji daleko. Pak se Golden probudila a nic si nepamatovala. Teď cestuje po světě. Její cíle jsou jasné: Stát se nejrychlejším Pokémonem pod sluncem a najít svou sestru Silver...

LVL: 5

ÚTOKY:
Pound
electric Growl

VĚCI:
Related image50PK

EVOLUCE:
pikachu_shuffle -- Shiny stone -->
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama