Rinka

27. července 2017 v 16:15
|Buneary|Samice|Normální|

ODLIŠNOST: --

POVAHA:
Sice se může zdát naprosto roztomilá, lehkomyslná naivka, která si prostě rázuje cestu lesem jen tak z radosti, ale budete možná překvapeni omylem. Rinka je určitě není leda jakým prostým zajdou.
Je taková sama o sobě soutěživá, egoistická a odvážná zaječice, která se nebojí někomu otřít bláto o ksicht. Nemá vůbec strach z nějakých namydlených frajírků a obávaných hlupáčků, kteří si až moc vyskakují.
Avšak toto vše zdaleka na její osobnosti není všechno. Zbožňuje dobrodružství a nebojí se cestovat osamotě. Může být vůči některým přátelská, laskavá, a dokonce i milá! Teda, pokud ji budete opětovat stejnou přátelskost, tak určitě očekávejte Rinku jako přítelkyni v dobrém i ve zlém.


MINULOST:
Rinka nemá obzvláště nijak zajímavého příběhu, ale když tak moc chcete, tak vám ho povyprávím. Bylo nebylo, teda špatně, tohle nebyla pohádka o princeznách zajatých drakem a princích osvobozujíc jejich pravou lásku.
Tato povídka je o malé zaječici nebo spíše vajíčku? Ano, vajíčko, takové které najdeme v norách. V teplých a útulných norách, kde prosvítal paprsek slunce a ohříval tuto rodinku den co den. Ale přeskočme to. Po nějakém tom měsíci se vylíhli rozkošná mláďata a jedno z nich byla tadle Rinka. Už od prvních dnů bývala sama o sobě taková rebelka. Hodně krát se toulala daleko od jejich rodného úkrytu, objevovala svět svýma vykulenýma očima. Samozřejmě tu hrozilo nebezpečí, ale to ji nikdy nezastrašilo! Avšak jednou se zatoulala až příliš daleko a už se domů nevrátila.
Vydala se totiž na dalekou cestu, která nemohla být zastavena ničím, možná tak únavou, ale jinak vše šlo podle jejích představ. Za sebou zanechala toho tolik, ale nelitovala. Rinka se cítila konečně svobodná, ale stále ji tu něco scházelo, něco co ji mohlo doplnit. Ale co to mohlo býti?


LVL: 7

ÚTOKY:
Pound
electric Defense Curl
electric Endure

VĚCI:
Related image50PK

EVOLUCE:
pikachu_shuffle -- Vysoké přátelství -->
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama