Srpen 2017

Dílna u Timburra a Drilbura

10. srpna 2017 v 19:38
Výsledek obrázku pro Timburr
Toto je dílna u Timburra a Drilbura. Tito dva týpci jsou strašně šikovní a dokážou vám udělat úplně cokoliv. Co je ale hlavní, mohou vám dávat úkoly, za které dostanete odměnu. Vždy jsou tři a když se jeden splní, nahradí se dalším.

Úkoly

1. Drilbur ztrartil svého oblíbeného plyšáka. Naposledy byl prý někde v léčebně. Zkus se po něm podívat. - 10PK

2. Timburr potřebuje najít jeden vzácný strom. Roste na něm dřevo se zlatavou barvou. Dostaneš mapu a pomůžeš mu to zmapovat. - 20PK

3. Oba kluci nemají tolik času na přípravu jídla. Zkus jim nějaké připravit. Ovšem Tiburr má alergii na Oran berry ! - 30PK

Rangers

10. srpna 2017 v 9:07
|Rangers|

Rovnocenný tým

Popis týmu:
Taková rodina která pomáhá a chrání, kamarádi kteří jsou ochotni postavit se jeden za druhého, či se postavit za někoho kdo to skutečně potřebuje (Jeden za všechny všichni za jednoho!) jsme tu pro sebe a i pro ostatní když nás potřebují. Preferujeme při akci rychlost, práci v týmu a nápaditost. Jsme tým, tým který se navzájem podrží.

Podmínky:
Rozeznat "dobro od zla" jednoduše být ten který pozná když někdo potřebuje pomoct.. ostatně Skugga jistě do té doby ještě něco vymyslí.

Cíl týmu:
Chránit slabší, pomáhat slabším, prostě pomáhat a chránit!

Členové:
Skugga

Houndoomí Smečka Jasného Měsíce

5. srpna 2017 v 9:20
|Houndoomí Smečka Jasného Měsíce|

Black Star

Popis týmu:
Taková normální smečka. Jsme potulná smečka bez teritoria (zatím...) a jsme pouze z houndoomů a houndourů. Každý ve smečce má povinnosti, které musí vykonávat a také nějaké další. Ty jsou chránit smečku a v případě napadení jinou smečkou za ní bojovat. Každý ve smečce má nějaké postavení.
Alfa - vůdce smečky. Na tento post není možné se dostat, pouze pokud se stanete partnerem Black Star, můžete s ní vést smečku, ale hlavní slovo má ona.
Beta - zástupce Alfy. V nepřítomnosti Alfy přebírá vedení smečky a radí Alfám. Toto postavení dostávají jen ti, kterým Alfa důvěřuje a ví, že jsou schopní vést smečku v její nepřítomnosti.
Gama - Vysoce postavený člen smečky, vážený a vedou akce, na nichž není ani Alfa ani beta (lov, výprava po okolí...)
Delta - něco smí, něco ne. Každý delta má určeno, co smí a co ne.
Kappa - Nováček ve smečce - začátečnický post
Omega - toto je post za trest. Pokud smečku zradíte nebo tak něco a Alfa vás rovnou nevyhodí, můžete být rádi za tento post, kdy jste stále součást smečky
Vyhnanci ze smečky - pokud pokémon smečku zradí nebo tak něco, Alfa ho může vyhodit. Vyhozený nemá možnost se opět připojit do smečky.

Podmínky:
Co si Alfa vymyslí... Ale musíte být houndour, nebo houndoom, jiné Alfa nepříjmá.

Cíl týmu:
Žít jako smečka, zničit smečky, které by nám mohly konkurovat a mohly nás zničit.

Členové:
Black Star